Awox Merkez Servis
Awox Merkez Servis

Awox Çiğli Servisi Güvenilir Servis Deneyimi

Çiğli'de yıllardan beri faaliyet sunan tv teknik servis firmamız hizmet sağlamaya başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet sağlamaya devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik tv servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü televizyonlarınız için çözüm üretmeye devam etmektedir, TV tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli prensiplerinden bir tanesidir Hızlı ve profesyonel tv onarım hizmetiyle ve yerinde televizyon arıza tespitiyle izmir'in tüm bölge ve semtlerine hizmet veren Awox Çiğli televizyon teknik servisi tüm kullanıcılarımıza kaliteli işçilik garantili güvenilir profesyonel bir hizmet vermek için her daim çalışmaktadır. Çiğli Awox tv teknik servisi tüm hizmetlerinde Awox teknik servis garantisi sunmaktadır. Çiğli Awox tv teknik servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle tüm izmir'de, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için arıza kaydı oluşturulan adrese en kısa sürede ulaşarak arızalı Awox televizyona müdahele etmektedir. Awox Çiğli tv teknik servisi kadrosunda Awox televizyon servisi konusunda uzman teknik personeller görev almaktadır. Televizyon led onarım ve tadilat işlerini profesyonel bir kadroyla yerine getiren bir tv tamir servisi olan firmamız izmir'in tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Awox Çiğli tv teknik servisi gelişen zamana ve teknolojik verilere göre çağın gereklilikleriyle donatılmış donanımlı personelleri ile Awox televizyon tamir hizmetinde profesyonel yaklaşımlar içerisinde bulunmaktadır. Kaliteli bir eğitim ile donatılmış uzman servis personelleri sayesinde tvlerin her türlü problemlerine kesin çözüm üretilmektedir.

Awox Güvenilir Teknik Servis

Awox Onarım Garantili Servis
Awox Onarım Garantili Servis

Garantili Onarım Awox Servisi'nde

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, donanımlı teknoloji ekipmanları ve kaliteyi bir arada sağlamak için çalışmalarımıza hiç hız kesmeden devam etmekteyiz. Awox Çiğli teknik servisi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet veren alanında uzman teknik servis firmamız izmir Awox tv tamir servisi olarak izmir'in tüm ilçelerine Awox televizyon alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. izmir Awox televizyon teknik servisi bütün marka ve model LCD, LED, Plazma Televizyonların tamir bakım ve onarım işlerini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.


Awox Hızlı Servis

Awox Çiğli Servisi Hızlı Servis

Çiğli Awox tv teknik servisi kendi alanında donanımlı ve uzman hizmet vererek uzun süreden beri izmir bölgesinde televizyon servisi konusunda sürekli ilklere imza atmıştır. Uzman bir LED televizyon arıza servisi talebiniz olduğu her an siz değerli tüketicilerimizin bir telefon uzaklığınızdayız. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saati sizlerden televizyon tamir talebi almaktadır. Arızalanan Led tvlerin ilk günkü haline dönmesi için sizlere televizyon teknik servis desteği vermeye sürekli hazırız.

Awox Hızlı Servis
Awox Profesyonel Teknik Servis
Awox Profesyonel Teknik Servis

Awox Çiğli LED Televizyon Servisi

Normal LCD TV’lerde ve LED TV’lerde aynı panel kullanılır. LCD (Liquid Crystal Display), likit kristal ekran anlamına gelir. LCD şeklinde kısaltma olarak kullanılan bu tvlerde iki adet polarize cam tabaka bulunmaktadır. Ve bu cam tabakalar arasında ışığı geçiren ya da engelleyen sıvı kristaller bulunmaktadır LED televizyonlar da detaylı incelendiğinde birer LCD televizyondur. LCD Televizyonlardan tek farkı, ışık merkezi olarak geleneksel CCFL yerine LED’i kullanıyor olmasıdır. LCD ve LED Televizyonların en fazla tercih edilme nedeni hem yüksek bir görüntü kalitesi vermesi hem de tüplü Televizyonlara göre fazla yer kaplamamasıdır. LED ve ya LCD tv'ler sanılanın aksine kullanan kişi odaklı olarakta arıza verebilmektedir. Örnekleyecek olursan ortam temizliği sırasında Led tv'nin içerisine likit madde teması olan bir televizyonun arıza vermesi sürekli karşılaştığımız bir durumdur. Tüketici hatası kaynaklı arızalanan televizyonların onarım işlemi için yetkili servisler çok yüksek onarım fiyatları talebinde bulunmaktadır. Televizyonunuzun ekranının darbe görmeside Awox televizyonların bozulmasını sağlayacaktır.

Awox Çağrı Merkezi

Awox Çağrı Merkezi 7 Gün 24 Saat

Awox Çağrı Merkezi

Awox izmir Geniş Servis Ağı

Bölge Merkez Awox Servisi izmir'in bir çok noktasına Awox servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şubelerimize merkez numaramızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size en yakın teknik servisi yönlendirecektir.

ilkelerimiz
  • Hızlı Televizyon Servisi
  • Onarım Garantili Televizyon Tamiri
  • Tüm izmir'e Servis
  • Orijinal Televizyon Yedek Parça
  • 7 / 24 Çağrı Merkezi
Ürünlerimiz
Markalarımız

Vaillant izmir Servisi