Philips Merkez Servis
Philips Merkez Servis

Philips Egekent Servisi Güvenilir Servis Deneyimi

Yedek parça garantili ve tam donanımlı televizyon tamir hizmetiyle ve yerinde arıza tespitiyle izmir'in tüm bölge ve semtlerine hizmet veren Philips Egekent teknik servisi tüm kullanıcılarımıza kaliteli garantili güvenilir hızlı bir hizmet sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Egekent Philips teknik servisi tüm tamir işlemlerinde Philips teknik servis garantisi sunmaktadır. Egekent Philips tv teknik servisi olarak sorunlu televizyonlarınızı adresinizden sizlere bilgi vererek teslim alıyoruz ve onarım işlemleri bittikten sonra tekrar sizin adresinize garantili bir şekilde teslimatını sağlıyoruz. Tamir edilecek televizyon garanti süresinde bulunmaktaysa uygulanan bakım ve onarımdan hiçbir ücret talep edilmeden onarım işlemi ücretsiz olarak gerçekleşir.

Philips Güvenilir Teknik Servis

Philips Onarım Garantili Servis
Philips Onarım Garantili Servis

Garantili Onarım Philips Servisi'nde

Egekent'de yıllardan beri faaliyet sunan televizyon teknik servis firmamız hizmet sağlamaya başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik televizyon servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü cihazlarınız için çözüm üretmeye devam etmektedir, Philips TV tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli kurallarından bir tanesidir Günümüzde çoğu tv modellerinde var olan bazı özellikler, bağzı zaman dilimlerinde yanlış kullanımlardan veya teknik bir sorundan dolayı arıza çıkarmaktadır. Bu gibi istenmeyen durumlarda, televizyonların garantisi bittiği de düşünülürse, yaşanılan sorun kat ve kat artmaktadır. Egekent Philips TV arıza servisi ise, tüketicilerin yaşamış olduğu sorunlara etkin çözüm yöntemleri geliştirmekte ve kendine uygun olan tüm marka ve modelleri kusursuz bir biçimde tamir etmektedir. Egekent Philips teknik servisi gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet türlerine yansıtmaktadır.


Philips Hızlı Servis

Philips Egekent Servisi Hızlı Servis

Firmamızın sunduğu tüm televizyon servis hizmetleri yedek parça ve işçilik garantisiyle korunmaktadır. Philips televizyon servisi konusunda uzmanlaşmış firmamızla iletişim kurarak sizlerde profesyonel televizyon teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Egekent televizyon servisi hizmeti sağlayan firmamızın teknisyenleri adresinizde tv'nin sorununu çözemezse şubemize getirilerek onarım işlemi uygulanır. Değiştirilen yedek parçalar firmamız izmir Philips teknik servisi tarafından teknik servis garantisiyle korunmaktadır.

Philips Hızlı Servis
Philips Profesyonel Teknik Servis
Philips Profesyonel Teknik Servis

Philips Egekent LED Televizyon Servisi

LCD TV’lerin en çok tercih edilme nedeni hem yüksek bir görüntü kalitesi vermesi hem de tüplü Televizyonlara göre fazla alan kaplamamasıdır. LCD (Liquid Crystal Display), likit kristal ekran anlamına gelir. LCD şeklinde kısaltma olarak kullanılan bu tvlerde iki adet polarize cam tabaka bulunmaktadır. Ve bu cam tabakalar arasında ışığı geçiren ya da engelleyen sıvı kristaller olmaktadır. LED TV Light Emitting Diode kelimelerinin kısaltılmasıdır. Dilimize ışık yayan diyot olarak çevrilebilir. LCD VE LED tvlerin arıza vermesi için çok farklı sebepler mümkündür. LCD televizyonlar çoğu zaman çok fazla ısınan tv'lerdir Isınan malzemelerin bir zaman sonra televizyona zarar vermesi ya da kendi kendini imha etmesi yani arızalanması mümkündür. Ocak, fırın ya da ısıtıcılara yakın ortamlarda bulunan tv'lerin problem çıkarması daha çok karşılaşılan bir durumdur. Isınma kaynaklı problemler olabileceği gibi elektrik sebepli problemlerde çıkabilmektedir. Normal LCD TV’lerde ve LED TV’lerde aynı panel kullanılır.

Philips Çağrı Merkezi

Philips Çağrı Merkezi 7 Gün 24 Saat

Philips Çağrı Merkezi

Philips izmir Geniş Servis Ağı

Bölge Merkez Philips Servisi izmir'in bir çok noktasına Philips servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şubelerimize merkez numaramızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size en yakın teknik servisi yönlendirecektir.

ilkelerimiz
  • Hızlı Televizyon Servisi
  • Onarım Garantili Televizyon Tamiri
  • Tüm izmir'e Servis
  • Orijinal Televizyon Yedek Parça
  • 7 / 24 Çağrı Merkezi
Ürünlerimiz
Markalarımız

Vaillant izmir Servisi