Sony Merkez Servis
Sony Merkez Servis

Sony Işıkkent Servisi Güvenilir Servis Deneyimi

İzmir’de yıllardan beri hizmet veren Sony televizyon teknik servis firmamız hizmet sağlamaya başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik teknik servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü televizyonlarınız için çözüm sağlamaya devam etmektedir, Sony Televizyon tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli prensiplerinden bir tanesidir TV arıza çağrı merkezimizi aradığınız anda size en yakın bölgedeki mobil teknik servis ekibi en kısa sürede adresinize gelerek televizyonunuzun arızası konusunda size bilgi verecektir. Işıkkent Sony televizyon servisi Sony tvlerde uzmanlaşmış teknisyenler ile çalışmaktadır. Sony servisi alanında profesyonelleşen teknisyenlerimiz sayesinde tamir işlemlerimiz çok kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.

Sony Güvenilir Teknik Servis

Sony Onarım Garantili Servis
Sony Onarım Garantili Servis

Garantili Onarım Sony Servisi'nde

Uzman bir LED televizyon teknik servisi ihtiyacınız olduğu her zaman siz değerli müşterilerimizin bir telefon uzaklığınızdayız. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saati sizlerden televizyon tamir talebi almaktadır. Arızalanan tvlerin ilk günkü haline dönmesi için sizlere tv teknik servis hizmeti vermeye sürekli hazırız. Işıkkent televizyon tamiri hizmeti veren firmamızın teknisyenleri adresinizde televizyonun problemini çözemezse teknik servisimize getirilerek tamir işlemi başlar. Onarımı yapılan ya da değiştirilen parçalar firmamız izmir Sony teknik servisi tarafından teknik servis garantisiyle korunmaktadır.


Sony Hızlı Servis

Sony Işıkkent Servisi Hızlı Servis

Işıkkent televizyon servisi tüketicilerine profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sony izmir teknik servisi tüm müşterilerine profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bu sayede Sony televizyonlar da meydana gelen problemleri profesyonel bir şekilde çözmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Ayrıca televizyon sektörü ile ilgili yaşanan ve gelişen teknolojileri de, çalışma alanlarına eklemektedir. Hizmet sağladığı bölgede yaşanan tüm televizyon problemlerini giderme kapasitesine sahip olan Işıkkent Sony Televizyon teknik servisi alanında uzman bir ekibe sahiptir. Bu profesyonel ekip, hem sahada hem de servisin teknik merkezinde etkin bir şekilde görev yapmaktadır. Özellikle de Sony televizyon görüntü var ses yok gibi çok karşılaşın arızalarda, sinyal bağlantısı ve kumanda alıcısı hatası gibi pek çok arıza türü hakkında araştırmalar yapılmakta ve televizyon modellerinin yıpranmaya uğramadan tamir edilmesi mümkün olmaktadır. Işıkkent Sony teknik servisi kendi sektöründe donanımlı ve uzman hizmetler sunarak uzun süreden beri izmir bölgesinde Sony televizyon servisi konusunda sürekli ilklere imza atmıştır.

Sony Hızlı Servis
Sony Profesyonel Teknik Servis
Sony Profesyonel Teknik Servis

Sony Işıkkent LED Televizyon Servisi

LED ve LCD televizyonlar sanılanın aksine kullanan kişi odaklı olarakta arıza verebilmektedir. Örnekleyecek olursan temizlik esnasında Lcd televizyonun içerisine sıvı madde teması olan bir led tvnin problem çıkarması sürekli karşılaşılan bir durumdur. Kullanım hatası olarak problem çıkartan televizyonların onarım işlemi için yetkili servisler çok yüksek onarım ücretleri talebinde bulunmaktadır. Ekranın darbe görmeside Sony tvlerin arıza vermesini sağlayacaktır. LCD ve LED televizyonları birbirinden ayıran en temel özelliği LCD'lerde klasik aydınlatma yöntemi kullanılırken, LED Televizyonlarda LED arka panel aydınlatma sistemi kullanılmasıdır. LCD televizyonlarda bulunan florasanlar yerine, LED televizyonlarda LED ışık ile aydınlatma sağlanıyor. LED televizyonlar da aslında birer LCD televizyondur. LCD Televizyonlardan tek farkı, ışık merkezi olarak geleneksel CCFL yerine LED’i kullanıyor olması. LCD TV’lerin en fazla tercih edilme nedeni hem yüksek bir görüntü kalitesi vermesi hem de tüplü Televizyonlara göre fazla alan kaplamamasıdır. Normal LCD TV’lerde ve LED TV’lerde aynı panel kullanılır.

Sony Çağrı Merkezi

Sony Çağrı Merkezi 7 Gün 24 Saat

Sony Çağrı Merkezi

Sony izmir Geniş Servis Ağı

Bölge Merkez Sony Servisi izmir'in bir çok noktasına Sony servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şubelerimize merkez numaramızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size en yakın teknik servisi yönlendirecektir.

ilkelerimiz
  • Hızlı Televizyon Servisi
  • Onarım Garantili Televizyon Tamiri
  • Tüm izmir'e Servis
  • Orijinal Televizyon Yedek Parça
  • 7 / 24 Çağrı Merkezi
Ürünlerimiz
Markalarımız

Vaillant izmir Servisi