Awox Merkez Servis
Awox Merkez Servis

Awox Bozyaka Servisi Güvenilir Servis Deneyimi

İzmir’de yıllardan beri faaliyet sağlayan Awox televizyon teknik servis firmamız hizmet sunmaya başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik teknik servisimiz TV arızası ile ilgili her türlü televizyonlarınız için çözüm üretmeye devam etmektedir, Awox TV tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli prensiplerinden bir tanesidir Çağrı merkezimizi aradığınız anda size en yakın bölgedeki mobil teknik servis ekibi en kısa sürede adresinize gelerek televizyonunuzun arızası konusunda size bilgi verecektir. izmir teknik servis çalışan kalifiye teknik ekibi ile tvlerinizin ilk günkü kalitede olmasını sağlayan Bozyaka Televizyon Servisi firmamız her türlü arıza onarımı hizmeti sunmaktadır.

Awox Güvenilir Teknik Servis

Awox Onarım Garantili Servis
Awox Onarım Garantili Servis

Garantili Onarım Awox Servisi'nde

izmir Awox televizyon teknik servisi hizmet sunmaya başladığı günden beri tek odak noktası müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. izmir Awox tv tamir servisi televizyonlarınız için en garantili çözümü en hızlı şekilde üretmektedir. Flat ekran televizyonlar, LCD, LED, Plazma farketmeksizin her televizyon türüyle ilgili profesyonel televizyon teknik servis hizmeti sunmaktayız. İzmir televizyon teknik servisi sürekli sizlerden gelen teknik servis taleplerini beklemekte ve çözüm üretmektedir. Awox izmir teknik servisi tarafından tvlerinize uygulanan her işlemde size konu ile ilgili akışı sağlanır. Bozyaka Awox tv teknik servisi n'de yapılan onarım işlemleri kayıt altına alınarak tv'niz ile birlikte size teslim edilir. Awox izmir teknik servisi'nde onarılan yedek parçalar bir yıl Awox Bozyaka teknik servisi garantilidir.


Awox Hızlı Servis

Awox Bozyaka Servisi Hızlı Servis

Bozyaka televizyon servisi tüketicilerine orijinal yedek parça garantili Awox teknik servis hizmeti vermektedir. Bozyaka Awox televizyon teknik servisi tüm müşterilerine profesyonel televizyon tamir hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede televizyonlar da oluşan sorunları pratik bir yöntemle çözmekte ve müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Ayrıca kendi sektörü ile ilgili yaşanan ve gelişen teknolojileri de, çalışma alanlarına eklemektedir. Firma gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Hizmet sağladığı bölgede yaşanan tüm Awox televizyon sorunlarını çözme kapasitesine sahip olan Bozyaka Awox Tv servisi alanında uzman bir ekibe sahiptir. Bu profesyonel ekip, hem sahada hem de servisin teknik dalında etkin bir şekilde görev yapmaktadır. Özellikle de Awox televizyon görüntü var ses yok gibi çok karşılaşın arızalarda, sinyal bağlantısı ve kumanda alıcısı hatası gibi pek çok arıza türü hakkında araştırmalar yapılmakta ve ürün modellerinin yıpranmaya uğramadan tamir edilmesi sağlanmaktadır. İzmir Awox tv servisi Awox tvlerde uzmanlaşmış teknisyenler ile kadrosunu oluşturmaktadır. Awox televizyon servisi alanında uzmanlaşan teknisyenlerimiz sayesinde tamir işlemlerimiz çok kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Awox Hızlı Servis
Awox Profesyonel Teknik Servis
Awox Profesyonel Teknik Servis

Awox Bozyaka LED Televizyon Servisi

LED televizyonlar da detaylı incelendiğinde birer LCD televizyondur. LCD tvlerden tek farkı, ışık merkezi olarak standart CCFL yerine LED’i kullanıyor olması. LCD VE LED televizyonların arıza göstermesi için birbirinden farklı sebepler olabilmektedir. LCD tv'ler genellikle oldukça fazla ısıyı üstünde toplayan televizyonlardır. TV Üstünde ısınan aksamların belirli bir zaman sonra televizyona zarar vermesi ya da kendini imha etmesi yani problem çıkarması mümkündür. Klima ya da ısıtıcılara yakın yerlerde bulunan tv'lerin problem çıkarması daha çok karşılaşılan bir durumdur. Isınma kaynaklı problemler olabileceği gibi elektrik sebepli problemlerde çıkabilmektedir. LCD Televizyonların en fazla tercih edilme nedeni hem yüksek bir görüntü kalitesi vermesi hem de tüplü TV’lere göre fazla alan kaplamamasıdır. Normal LCD TV’lerde ve LED TV’lerde aynı panel kullanılır. LED TV'lerde tıpkı LCD tv ler gibi sıvı kristal ekran kullanılan televizyonlardır. Fakat kullanılan ışık türü ve sistemleri farklı olduğu için LED olarak adlandırılmaktadır. Genel olarak bakıldığında LED Televizyolar da birer LCD Televizyon Türüdür.

Awox Çağrı Merkezi

Awox Çağrı Merkezi 7 Gün 24 Saat

Awox Çağrı Merkezi

Awox izmir Geniş Servis Ağı

Bölge Merkez Awox Servisi izmir'in bir çok noktasına Awox servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şubelerimize merkez numaramızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size en yakın teknik servisi yönlendirecektir.

ilkelerimiz
  • Hızlı Televizyon Servisi
  • Onarım Garantili Televizyon Tamiri
  • Tüm izmir'e Servis
  • Orijinal Televizyon Yedek Parça
  • 7 / 24 Çağrı Merkezi
Ürünlerimiz
Markalarımız

Vaillant izmir Servisi