Axen Merkez Servis
Axen Merkez Servis

Axen Kahramanlar Servisi Güvenilir Servis Deneyimi

Kahramanlar Axen televizyon teknik servisi üstün hizmetiyle tüm izmir'de, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için arıza kaydı oluşturulan adrese en kısa sürede ulaşarak arızalı televizyona müdahele etmektedir. Kahramanlar Axen tv teknik servisi bünyesinde Axen televizyon servisi konusunda uzman teknik personeller görev almaktadır. Televizyon arıza onarım ve tadilat işlerini titiz bir kadroyla yerine getiren bir televizyon tamir servisi olan firmamız izmir'in ve Kahramanlar'in tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Kahramanlar Axen teknik servisi gelişen zamana ve teknolojik verilere göre çağın gereklilikleriyle donatılmış eğitimli personelleri ile televizyon hizmetinde profesyonel yaklaşımlar içerisinde bulunmaktadır. Profesyonel bir eğitim ile eğitilmiş teknik servis personelleri sayesinde televizyonların her türlü sorunlarına kesin çözüm üretilmektedir. Kahramanlar'de yıllardan beri faaliyet veren Axen tv teknik servis firmamız hizmet sunmaya başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik teknik servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü cihazlarınız için çözüm sağlamaya devam etmektedir, TV tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli kurallarından bir tanesidir Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren size en yakın bölgedeki mobil teknik servis ekibi en kısa sürede adresinize gelerek televizyonunuzun arızası konusunda size bilgi verecektir.

Axen Güvenilir Teknik Servis

Axen Onarım Garantili Servis
Axen Onarım Garantili Servis

Garantili Onarım Axen Servisi'nde

Axen televizyonlar çok donanımlı elektronik cihazlardır. Bu nedenle onarımı donanımlı ellerde prosedürlerine uygun olarak yapılmalıdır. Kahramanlar Axen televizyon teknik servisi hizmet sunmaya başladığı günden itibaren tek odak noktası müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Axen izmir teknik servisi profesyonel televizyon tamir hizmeti vermektedir. Flat ekran televizyonlar, LCD, LED, Plazma farketmeksizin her televizyon türüyle ilgili uzman televizyon teknik servis hizmeti sağlamaktayız. İzmir televizyon teknik servisi her zaman siz değerli tüketicilerimizden gelen teknik servis taleplerini karşılamakta ve çözüm üretmektedir.


Axen Hızlı Servis

Axen Kahramanlar Servisi Hızlı Servis

Axen Kahramanlar tv teknik servisi tarafından televizyonlarınıza yapılan her işlemde size bilgi verilir. Axen Kahramanlar tv teknik servisi n'de yapılan arıza onarım işlemleri kayıt altına alınarak televizyonunuz ile birlikte size teslim edilir. Kahramanlar Axen tv teknik servisi'nde onarımı yapılan yedek parçalar bir yıl izmir Axen televizyon teknik servisi garantisiyle korunmaktadır. İzmir’de yıllardan beri faaliyet veren Axen tv teknik servis firmamız hizmet vermeye başladığı günden beri servis kalitesinden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik servisimiz Televizyon arızası ile ilgili her türlü televizyonlarınız için çözüm sunmaya devam etmektedir, Televizyon tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli kurallarından bir tanesidir

Axen Hızlı Servis
Axen Profesyonel Teknik Servis
Axen Profesyonel Teknik Servis

Axen Kahramanlar LED Televizyon Servisi

LCD ve LED televizyonları birbirinden ayıran en temel özelliği LCD Televizyonlarda klasik ışıklandırma sistemi kullanılırken, LED Televizyonlarda LED arka aydınlatma sistemi bulunmasıdır. LCD televizyonlarda kullanılan florasanlar yerine, LED TV'lerde LED ışık ile aydınlatma sağlanıyor. LCD ve LED Televizyonların en fazla tercih edilme nedeni hem yüksek bir görüntü kalitesi vermesi hem de tüplü TV’lere göre fazla yer kaplamamasıdır. LCD VE LED tvlerin arızalanması için birbirinden farklı sebepler olabilmektedir. LCD televizyonlar çoğu zaman çok fazla ısıyı üstünde toplayan televizyonlardır. Isınan parçaların belirli bir zaman sonra tv'nize zarar vermesi ya da kendini imha etmesi yani problem çıkarması mümkündür. Klima ya da ısıtıcılara yakın bölgelerde bulunan televizyonların arıza göstermesi daha çok meydana gelen bir durumdur. LED TV lerinizde ısınma kaynaklı sorunlar meydana gelebileceği gibi yüksek voltaj kaynaklı arızalarda çıkabilmektedir. Axen TV'ler ekran aydınlatmasını display panelinin arkasında yer alan LED'ler aracılığı ile yapan LED Tv'lerdir. Led Televizyonların bu özellikleri sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Normal LCD TV’lerde ve LED TV’lerde aynı panel kullanılır.

Axen Çağrı Merkezi

Axen Çağrı Merkezi 7 Gün 24 Saat

Axen Çağrı Merkezi

Axen izmir Geniş Servis Ağı

Bölge Merkez Axen Servisi izmir'in bir çok noktasına Axen servis hizmeti sunmaktadır. Tüm şubelerimize merkez numaramızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size en yakın teknik servisi yönlendirecektir.

ilkelerimiz
  • Hızlı Televizyon Servisi
  • Onarım Garantili Televizyon Tamiri
  • Tüm izmir'e Servis
  • Orijinal Televizyon Yedek Parça
  • 7 / 24 Çağrı Merkezi
Ürünlerimiz
Markalarımız

Vaillant izmir Servisi